Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Wyłożona biżuterją podróż po Słowacji


Wyłożona biżuterją podróż po Słowacji

Po wielu latach chodzenia po Słowacji poczułam, że muszę uporządkować źródła moich inspiracji. Często mnie pytacie, kiedy czerpię inspirację z danego regionu lub wsi. Dlatego wymyśliłam projekt #Ozdobiona podróż po Słowacji.

 

Ja, oraz moja rodzina, w 4 miesiące przejedziemy przez wszystkich 25 tradycyjnych regionów Słowacji. Z każdego regionu wybrałam jedną wioskę, z której będziemy tworzyć biżuterię LIMITOWANĄ, która będzie sprzedawana każdorazowo po odwiedzeniu danego regionu i już nigdy więcej nie zostanie wykonana. W regionach będziemy brać udział w różnych ciekawych zajęciach, jakie oferują dane regiony. Nie mogę się jużdoczekać tych wszystkich doświadczeń.


W przeszłości w naszych kreacjach wykorzystywaliśmy już wzory z niektórych gmin, jednak tym razem przetworzyliśmy je inaczej i wiele wzorów zostanie wykorzystanych po raz pierwszy. W każdym regionie, który odwiedzę, zostawie ukryty jeden klejnot, a ci, którzy śledzą moje historie – story tutaj na Instagramie, będą wiedzieć, gdzie ją znaleźć. W każdym regionie będziemy fotografować kampanię i piękne lokalne dziewczyny ubrane w lokalnych strojach ludowych. Makijażem zajmą się lokalni wizażyści z regionów.


Mam nadzieję, że zainspiruję wielu z Was do krótkich wycieczek po naszej pięknej Słowacji. Zajęcia, które wykonujemy i są oferowane przez regiony, są magiczne i nie mogę się doczekać wspólnych doświadczeń. Do zobaczenia na Ozdobionej podróży po Słowacji.