Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Petra Toth Mom

 

Stare Miasto - Bratysława

Petra Toth Stare Miasto - Bratysława

Coraz częściej chodzimy z dziećmi na Stare Miasto. Jako rodowita Bratysławianka przez lata omijałam to miejsce. Teraz z biegiem czasu na nowo odkrywam, jak małe, przytulne i piękne jest nasze Stare Miasto.

Petra Toth Stare Miasto - BratysławaPetra Toth Stare Miasto - BratysławaPetra Toth Stare Miasto - BratysławaPetra Toth Stare Miasto - BratysławaPetra Toth Stare Miasto - BratysławaPetra Toth Stare Miasto - BratysławaPetra Toth Stare Miasto - BratysławaPetra Toth Stare Miasto - BratysławaPetra Toth Stare Miasto - BratysławaPetra Toth Stare Miasto - BratysławaPetra Toth Stare Miasto - BratysławaPetra Toth Stare Miasto - Bratysława

Spotkanie na niebiesko z moimi dziewczynami

Sukienki są najpopularniejszym elementem garderoby każdej z nas, Sarra (3r) zawsze chce być księżniczką, dlatego wybrała szyfonową sukienkę z zakładkami. Mileva (7r) jest już młodą damą, więc jej wybór padł na prostą niebieską sukienkę w kwiatowy wzór. Ja mam na sobie dzianinową sukienkę z dekoltem na ramionach, w komplecie z kolczykami i naszyjnikiem z serii Petra Toth 15. Ilekroć tak idziemy do miasta, muszę mieć obie ręce wolne, więc wkładam torebkę cross body Petra Toth 15, w której zawsze mam wszystko, czego potrzebuję pod ręką.